Alles

Na jednej z platform na żywo wystąpi Alles – duet z Łodzi, który tworzą: Paweł Strzelec i Marcin Regucki.

Od momentu powstania zespołu, w 2014 roku, ukazały się cztery albumy “Post”, “Culture”, “Hope”, “Lost”, mini LP “Together We Are Alles” zawierający nowe wersje utworów klasyków polskiego punk rocka zespołów: Dezerter, Post Regiment, Apatia, Guernica Y Luno oraz dwa single “Union” i “Newspeak” (split z grupą SIKSA).


Już same tytuły albumów charakteryzują zespół i przybliżają jego fascynacje oraz zainteresowania. Egzystencja w niestabilnych czasach, w których wszystko jest “post” – post-nowoczesność, post-punk, post-industrializm. Tworzenie kultury, na którą mają wpływ w takim samym stopniu najbliższe otoczenie i relacje międzyludzkie, jak i polityka czy globalnie zachodzące zmiany.


Wpływy te, często destrukcyjne, wywołują zamiennie bunt i dystans. Alles to poszukiwanie, niespełnienie, wycofanie, oscylowanie między nadzieją a jej brakiem – wszystko to znajduje odbicie w tekstach i muzyce zespołu.

Zaangażowanie społeczne

Alles wziął udział w specjalnym koncercie “Miasto Duchów” w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi w rocznicę likwidacji łódzkiego getta. W tym samym miejscu wystąpił podczas “Łodzi Miłości”, koncertu charytatywnego dla syryjskich uchodźców.


Dorzuć się do organizacji:


Za Wolność Waszą i Naszą!

antyfaszystowskie street party

11 listopada 2022 r.

godzina 14:00

Plac Unii Lubelskiej w Warszawie