FeMade Crew

to międzymiastowy, feministyczno-queerowy kolektyw zrzeszający osoby kobiece i queerowe związane ze sceną muzyki elektronicznej oraz aktywizmem. Jest grupą niehierarchiczną, wolną od seksizmu, rasizmu i homofobii, działającą w duchu DIY.


Od niemal 4 lat FeMade organizuje wydarzenia cykliczne w Polsce i za granicą – benefitowe rave’y, warsztaty, festiwal FeMade Fest w Wolimierzu – wspierając inne wartościowe inicjatywy oraz aktywizując i sieciując osoby z szeroko pojętego undergroundu.


Do tej pory odbyły się cztery edycje cyklu HYDRA (w Krakowie, Bytomiu, Wrocławiu i Berlinie), z których całość środków przekazana została kolejno na Fundację Ocalenie, Stowarzyszenie Akson oraz No Borders Team.


Nazwa imprezy nie jest przypadkowa: Hydra to mityczny stwór o wielu głowach, wyłaniający się ze spowitej mgłą ciemności i emanujący nieprzeciętną siłą. FeMade’owa kooperacja jest metaforą tego baśniowego portretu –  kolektyw stanowi polifoniczny twór, którego wspólnym mianownikiem staje się tworzenie czegoś wartościowego dla siebie i innych.

11 listopada platforma FeMade zaanektuje uliczną przestrzeń stolicy rapsami i politycznie zaangażowanymi kawałkami miksowanymi z solidną jebanką, epatując przy tym różem i cipkami. (I)


Dorzuć się do organizacji:


Za Wolność Waszą i Naszą!

antyfaszystowskie street party

11 listopada 2022 r.

godzina 14:00

Plac Unii Lubelskiej w Warszawie